top of page
  • Yazarın fotoğrafıAlp Doğancan ✪✪✪

A DAY TO REMEMBER Basçısı Joshua Woodard, Hakkında Çıkan İddialardan Sonra Gruptan Ayrıldı!


A Day to Remember basçısı Joshua Woodard, 2020'de hakkında yeniden ortaya çıkan iddiaların ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada gruptan ayrıldığını duyurdu.


Geçtiğimiz günlerde Twitter'da birkaç kişi Woodard'ı ve geçmişte ona karşı yapılmış bariz taciz iddiaları tartıştı. Onu suçlayanlardan biri tweet'i alıntıladı ve şöyle yazdı: "Bana yaptıklarını açıkladıktan sonra bana ne olduğunu açıklamak için: evime gelmesi için bir özel güvenlik görevlisi tuttu, daha sonra beni telefonla taciz etti ve bana dava açtı, Bir bok yapmayacağımı düşündü ama bir avukat tuttum, avukatım dilekçesine ne yaptığına dair ayrıntılı bir açıklama ile cevap verdi." devam etti; "Yaptığım ifade avukatına ulaştığında, mahkemeden bir gün önce davayı reddettiler çünkü bunun sadece bana tecavüz ettiğine dair ifademin ortaya açıklanmasını istemediklerini varsayabilirim. Umarım bu sizin için bazı şeyleri açıklığa kavuşturur! Tecavüzcülerin oyun kitabındaki en eski hareket.."


Yeniden ortaya çıkan suçlamalara yanıt olarak Woodard, gruptaki rolünden ayrıldığını açıkladı.


"2020 yazında, çevrimiçi olarak hakkımda yapılan yanlış iddiaları ele alan bir bildiri yayınladım. O sırada, pandemi ve kızım yoldayken, gönderi kaldırıldıktan sonra şahsen suçlayana karşı yasal işlemleri durdurmaya karar verdim.
Bu suçlamalar ne yazık ki son birkaç gün içinde yeniden su yüzüne çıktı ve buna göre hareket etmeliyim. Grup arkadaşlarıma ve kardeşlerimi hedef gösterilmek adil değil, bu yüzden bugün itibariyle gruptaki görevimden ayrılma kararı aldım. Ailemle birlikte olmak için turdan ayrılacağım ve bu konularda masumiyetimi savunmaya devam edeceğim.
Kim olduğumu ve kim olmadığımı biliyorum. Kusursuz bir insan olmadığımı ve hayatta hatalar yaptığımı tüm kalbimle kabul ediyorum. Daha iyi bir insan, koca, baba, grup arkadaşı ve arkadaş olmak için her gün çabalıyorum..
Bana destek olan ve yayılan yalanlara karşı adımı savunanlara minnettarım ve bu yalanlardan olumsuz etkilenenler için üzgünüm. Bu karar istediğimden en uzak şey ama ne yazık ki en iyisi bu. ADTR üyesi olmak en büyük onurdu ve geçen 18 yıl için çok müteşekkirim."

2020 yılının Haziran ve Temmuz aylarında, birden fazla kadın öne çıktı ve Woodard'ı çeşitli cinsel istismar olaylarıyla suçladı.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page