top of page
  • Yazarın fotoğrafıguneygizem

Alice Cooper "COVID'le Mücadele Ederken 15 Kilo Verdim"

Alice Cooper ve eşi Sheryl, geçen yıl COVID-19'a yakalanmıştı. Yeni bir röportajda Alice Cooper, COVID-19 ile savaşırken 15 kilo verdiğini ve kendini şimdi normale yakın hissettiğini söyledi.


73 yaşındaki Alice Cooper ve 64 yaşındaki eşi Sheryl, vakaların en yüksek seviyesine ulaşmaya başladığı Aralık ayında COVID-19'a yakalanmıştı . Cooper, AZ Central'a geçirdiği hastalık hakkında konuştu. "Mahvolduk... Hastaneye ya da onun gibi bir yere gitmemize gerek yoktu ama 15 kilo verdim. Uyuyamadım. Yemek yiyemedim. Şimdi kendimi çok iyi hissediyorum".


"Hastalandıktan sonra hiç şarkı söylemedim" diye devam ediyor Cooper. "Sonra, her gün yüzde iki daha iyi hissediyorsun. Sonra biraz daha iyi oluyorsun, ertesi gün biraz daha iyi, ta ki sonunda, 'Ah, bir dakika, kendimi neredeyse normal hissediyorum. ' diyene kadar... Demek istediğim, zatürre gibi".


Neyse ki, Eddie Trunk’ın SiriusXM şovunda paylaşıldığı gibi Cooper artık tamamen aşılandı. "Aşılardan nefret ediyorum. İğnelerden çok nefret ediyorum" diye itiraf ediyor Cooper. "Ve ben de aşının vurulduğunu hiç hissetmedim; hayatımda hissettiğim en acısız şeydi. İki saat kadar ürpertim, iki saat boyunca battaniyenin altındaydım ve sonra kendimi iyi hissettim.

0 yorum

Comments


bottom of page