top of page
  • Yazarın fotoğrafıAlp Doğancan ✪✪✪

BLACK STONE CHERRY KURUCU BASÇISI JON LAWHON GRUPTAN AYRILIYOR!

Amerikalı hard rock grubu Black Stone Cherry, grubun kurucu basçısı Jon Lawhon'un gruptan belirsiz bir süre ayrıldığını duyurdu.

2001 yılında grubun kurulduğu andan bu zamana kadar bas gitarist olarak görev yapan Jon Lawhon gruptan ayrıldı.


Grup, konuyla ilgili sosyal medya hesaplarından şu açıklamayı yaptı:

Tüm harika hayranlarımıza,
Jon Lawhon'un kişisel nedenlerden dolayı müzik ve turnelerden süresiz olarak izin almaya karar verdiğini size yürekten bildiriyoruz. Böylece Jon, Black Stone Cherry'nin bir üyesi olarak istifa ediyor. Jon'u seviyoruz, ona gelecekteki tüm çabalarında en iyisini diliyoruz ve onunla 20 yılı aşkın bir süredir bir grup olarak inşa ettiğimiz anıları ve mirası besleyeceğiz. Bu konuyla ilgili olarak Jon'a ve grubun mahremiyetine saygı göstermenizi rica ediyoruz.
Bu arada, 2021 ve sonrasında daha fazla Black Stone Cherry şovu için sabırsızlanıyoruz! Yakında duyurulan yeni şovlar için lütfen takipte kalın!

Grup en son geçtiğimiz sene Ekim ayında "The Human Condition" albümünü yayınladı. Albüm, İngiltere Rock Albümleri tablosunda art arda altıncı 1 Numaralı çıkışları oldu. Albümün çıkış single'ı "Again", Kanada Rock Listesi'ndeki en yüksek listeye giren single'ları ve 2014'teki "Me and Mary Jane"den bu yana ABD'deki Mainstream Rock Airplay Chart'taki ilk Top 20 hitleri oldu.

0 yorum

Komentáře


bottom of page