top of page
  • Yazarın fotoğrafıAleyna Tuncer

GHOST'UN "SQUARE HAMMER" VE "DANCE MACABRE" PARÇALARINA ABD'DE ALTIN SERTİFİKA VERİLDİGhost, ABD'deki ilk sertifikalı kayıtlarını elde etti.

RIAA çerçevesinde (Recording Industry Association of America) "Dance Macabre" ve "Square Hammer" parçaları 500.000 adet satarak Altın kayıt sertifikasını elde etti.


"Square Hammer" adlı parça grubun 2015 yılında çıkardığı Meloria albümününün giriş şarkısıydı ve son zamanların en iyi çıkışını yapmıştı. Söz konusu parçanın video klibi ise YouTube üzerinde 78 milyondan fazla izlenmeye sahip oldu:


Grubun diğer Altın Kayıt Sertifikasını kazanan parçası "Dance Macabre" göze hoş gelen gösterişli klibiyle karşımıza rahatlatıcı bir aşk şarkısı olarak çıkıyor. Bu parça da YouTube üzerinde 34 milyondan fazla izlenmeye sahip:


Ghost, yeni çıkardığı albümler ve parçalar ile de olağanüstü başarılar elde etmeye devam ediyor. "Call Me Little Sunshine" adlı teklileri ile büyük bir sükse yaratarak ABD'deki Active Rock Radio'nun bir numarası oldular. Söz konusu parça, YouTube'ta henüz 20 Ocak'ta yayınlanmış olmasına rağmen neredeyse 10 milyon izlenmeye sahip!Peki siz bu parçaları nasıl buluyorsunuz?

  • Güzel!

  • Benlik deği.

  • Bu grubu dinlemiyorum.


0 yorum

Comments


bottom of page