top of page
  • Yazarın fotoğrafıBeyza Türedi ✪

Global Citizen Fest, Metallica, Mariah Carey, Måneskin ve Daha Fazlasıyla 2022 Kadrosunu Duyurdu!Bu yıl, Global Citizen Festivali'nin 10. yıl dönümünde sevilen sanatçılardan bazıları performans sergileyecek.

Kızları güçlendirmek, iklim finansmanı açığını kapatmak, küresel gıda krizini hafifletmek ve ezici borçları şimdi hafifletmek için küresel kampanyaya düzinelerce sanatçı, 24 Eylül’de iki ikonik mekanda bu festivale katılacak : New York City Central Park ve Accra, Gana'daki Black Star Square. •• 24 Eylül'de New York Central Park'ta host Priyanka Chopra Jonas, Metallica, Mariah Carey, Rosalía, Charlie Puth, Jonas Brothers, MÅNESKIN ve Mickey Guyton'ın yer aldığı bir konsere ev sahipliği yapacak. •• Aynı gün, Gana, Accra'daki Kara Yıldız Meydanı (Bağımsızlık Meydanı) resmi duyuruya göre “Gana'nın bağımsızlığının 65. yıldönümünü ve Afrika Birliği'nin 20. yıldönümünü kutlamak için” başka bir büyük gösteriye ev sahipliği yapacak - Usher, SZA, Stormzy, Gyakie, H.E.R., Sarkodie, Stonebwoy ve TEMS.


>>> Her iki program da ABC, ABC News Live, FX, Hulu, iHeartRadio, TimesLIVE, Twitter, YouTube ve daha fazlasını içeren uzun bir platform listesinde canlı yayınlanacak.<<<


0 yorum

コメント


bottom of page