top of page
  • Yazarın fotoğrafımavi ⛧ ada

MANESKİN YENİ ALBÜMÜ "RUSH!" I YAYINLADI!
İtalya'nın popüler çocukları Maneskin beklenen albümü RUSH!'ı bu sabah yayınladı. Grup albümü 31 Ekim'de duyurup 15 Aralık'ta şarkı listesini yayınlamıştı. Rage Against the Machine gitaristi Tom Morello ile çıkarttığı GOSSIP şarkısını ve SUPERMODEL, MAMMAMIA, THE LONELIEST şarkılarını albümden önce yayınlamış ve eleştirmenlerden tam not almıştı.


Albüm; 14 İngilizce, 3 İtalyanca şarkı barındırıyor. Solist Damiano David İtalyanca şarkı söylemenin kendileri için anlamını Weekly Enterntainment'a verdiği röportajda şöyle açıklamıştı: "Çünkü İtalyan müziği kısmının bizim, kültürümüzün ve geçmişimizin çok güçlü bir parçası olduğunu hissediyoruz. İtalyan müziğinin parça listesinde arada bir burada ve orada olmasını istemedik. Her şeyin etrafında inşa edildiği temeli temsil eden bir blok."


Ayrıca grup albümün Radiohead dinledikten sonra yaratılmaya başlandığını belirtiyor. "Radiohead'den aldığımız ilhamın her şarkı için çok özel bir dünya yaratmaya odaklandığını düşünüyorum. Bu çok çok iyi yaptıkları bir şey, bu yüzden bu muhteşem atmosferleri yaratmaya çalıştık. Gerçekten yaratıyorlar dinlediğiniz şeyin bir görüntüsü var ve bu bize ilham verdi."


Bu harika albümü dinlemek için:


MÜZİKLE KALIN!

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page