top of page
  • Yazarın fotoğrafıBeyza Türedi ✪

METALLICA'dan JAMES HETFIELD Anksiyetesi Hakkında Konuşurken Duygusal Anlar Yaşadı.

Metallica'dan James Hetfield, grubun 12 Mayıs'ta Belo Horizonte'deki Estádio do Mineirão'daki gösterisi sırasında son endişelerine değindi. "Sad But True"ya başlamadan önce Hetfield, sahneye çıkma konusunda kendini iyi hissetmediğini söyledi ve "artık oynayamayan" yaşlı bir adam gibi hissettiğini ekledi.

Hetfield, "Buraya gelmeden önce kendimi pek iyi hissetmediğimi söylemeliyim" dedi. "Kendimi biraz güvensiz hissediyordum, sanki yaşlı bir adammışım gibi, yapabilirim. Artık oynama - kafamda kendime söylediğim tüm bu saçmalıklar. Bu adamlarla konuştum ve bana yardım ettiler - bu kadar basit. Bana sarıldılar ve 'Hey, sahnede zorlanıyorsan arkandayız' dediler. Ve size söylüyorum, bu benim için dünyalar demek."

Metallica'nın diğer üyeleri daha sonra Hetfield'a sarıldı, ardından Hetfield, "Ve seni dışarıda görünce, ben... yalnız değilim. Ben yalnız değilim, sen de değilsin." dedi.

  • Şunu söylemek isterim ki, hem epey uzun süredir koyu bir Metallica hayranı olarak ve baş idolü Hetfield olan birisi olarak ondan böyle şeyler duymak beni çok üzdü. Çevremde de anksiyete sorunu olan yakınlarım var ve bu yüzden bu durumun ne kadar zor ve yıpratıcı olduğunu çok iyi biliyorum. Kendisi tarihe geçen gruplardan birisinin üyesi ve benim gibi bir sürü kişinin idolü. Belli bir yaşa geldi ve elbette ki zorlanması çok normal. Herşeye rağmen her zaman onun arkasındayız ve olacağız.O anları sizin için aşağıya bırakıyorum (zor izledim);0 yorum

Comments


bottom of page