top of page
  • Yazarın fotoğrafıAleyna Tuncer

Red Hot Chili Peppers Yeni Albümlerinin İlk Single'ı "Tippa My Tongue"nun Videosunu Yayımladı!

Red Hot Chili Peppers yeni albümleri "Return Of The Dream Canteen"in ilk single'ı "Tippa My Tongue"nun klibini yayımladı. Klipte dinleyiciyi uzun soluklu bir yolculuğa çıkaran grup halüsinojenik bir etki yaratmayı da başarıyor. Üstelik bu yolculuk tamamen zihinsel. Yeni albümün içeriği hakkında fikirler sunan klip, grubun hayranlarını oldukça heyecanlandırdı. Peş peşe röportajlar veren grup üyeleri, bir röportajlarında "Hoşumuza giden çok şarkı vardı biz de hepsini çıkarmaya karar verdik, ama hepsini tek seferde çıkarmak istemedik" dedi. Davulcu Chad Smith tekrar müzik yapıyor olmaktan mutluluk duyduğunu dile getirmeyi ihmal etmedi.

John Frusciante'nin dönüşü ile birlikte daha yaratıcı rifflerin oluştuğu aşikar. Albüm, grubun severlerini mutlu edeceğe benziyor.

Tippa My Tongue Klip:

Red Hot Chili Peppers, Return of the Dream Canteen Albüm Resmi + Parça Listesi: 01. "Tippa My Tongue" 02. "Peace and Love" 03. "Reach Out" 04. "Eddie" 05. "Fake as Fu@k" 06. "Bella" 07. "Roulette" 08. "My Cigarette" 09. "Afterlife" 10. "Shoot Me a Smile" 11. "Handful" 12. "The Drummer" 13. "Bag of Grins" 14. "La La La La La La La La" 15. "Copperbelly" 16. "Carry Me Home" 17. "In the Snow"

0 yorum

コメント


bottom of page