top of page
  • Yazarın fotoğrafıBeyza Türedi ✪

The Script Gitaristi Mark Sheehan 46 Yaşında Hayatını Kaybettiİrlandalı rock grubu The Script'in kurucu ortağı ve gitaristi Mark Sheehan 46 yaşında hayatını kaybetti. Sheehan evli ve 3 çocuğa sahipti. Ölüm sebebi ise tam belirtilmedi.

Grubun sosyal medya sayfalarında, "Çok sevilen eş, baba, erkek kardeş, grup arkadaşı ve arkadaş Mark Sheehan, kısa bir hastalıktan sonra bugün hastanede hayatını kaybetti.

"Aile ve grup, hayranlarından bu trajik zamanda mahremiyetlerine saygı duymalarını istiyor." diyerek haberi duyurdu.


- Birbirlerini 13 yaşından beri tanıyan Sheehan ve O'Donoghue, müzik alanında kariyer yapmak için başlangıçta Los Angeles'a gitmek üzere Dublin'den ayrılmıştı. Sheehan, grubu 2001 yılında vokalist Danny O'Donoghue ve davulcu Glen Power ile birlikte kurdu. ABD'deyken ikili, Power'ı gruba dahil ettikleri İrlanda'ya dönmeden önce şarkı yazarlığı ve yapımcılık alanlarında çalıştı. -


İrlandalı şarkıcı Hozier ise grubun Instagram gönderisinin altına,

“Bunu duyduğuma çok üzüldüm. Şu anda hepinizi ve Mark'ın ailesini düşünüyor ve sevgilerimi gönderiyorum. Hepinize içten taziyeler.” yazarak üzüntüsünü dile getirdi.

Ayrıca İrlandalı rock grubu Kodaline, Sheehan'ı Twitter'da andı,

"Mark Sheehan'ın vefatını duyduğumuza çok üzüldük. Yıllar boyunca onun şirketinde vakit geçirme şansına sahip olduk ve her zaman çok sevimli bir adamdı. Ailesine ve The Script kardeşlerine en derin taziyelerimizi sunuyoruz."
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page