top of page
  • Yazarın fotoğrafıBeyza Türedi ✪

Alice Cooper’ın Gitaristi Nita Strauss, ALICE COOPER'lı Yeni Teklisi "Winner Takes All"u Yayınladı!ALICE COOPER gitaristi Nita Strauss, efsanevi rockçının konuk olduğu yeni single'ı "Winner Takes All"u yayınladı. Parça, Nita'nın yakında çıkacak olan ve bu yılın sonlarında Sumerian Records aracılığıyla çıkacak olan ikinci solo albümünden yer alıyor.


"Winner Takes All", Nita'nın bir yıldız konuk vokalistle birlikte yayınladığı üçüncü şarkıdır; ilki, DISTURBED'den David Draiman'ın konuk vokallerinin yer aldığı son derece başarılı "Dead Inside"dı.

.Ekim 2022'de Nita, Arch Enemy’den Alissa White-Gluz'lu “The Wolf You Feed"i yayınlamıştı.

Strauss, Michael Jackson ile This Is It konser serisinde yer alan ve Alice Cooper'ın turne grubuyla performans sergileyen Orianthi'nin kendisinin yerini alana kadar 2014 yılından beri Cooper ile çalıyordu. Devasa bir Mötley Crüe turu için zamanında Alice'e katıldı. Cooper'a efsanevi rock'çının eski basçısı ve WINGER solisti Kip Winger tarafından önerildi.


Bu ayın başlarında, Nita'nın 2023 turnesi için Alice'in grubuna geri döneceği duyurulmuştu. Nita, geçen yaz Demi Lovato'nun grubuna katılmadan önce Alice ile sekiz yıl çalarak geçirdi.


Şimdi sende bu tekliyi ve diğerlerini aşağıdan dinleyebilirsin;

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page