top of page
  • Yazarın fotoğrafıAlp Doğancan ✪✪✪

Avril Lavigne, Yeni Şarkısı "Bite Me" İle Pop-Punk'a Geri Döndü!


Avril Lavigne, yeni single'ı "Bite Me" ile pop-punk dünyasına geri döndü. Bu, Lavigne'in yakın zamanda Travis Barker'ın DTA Records'uyla çalışmaya başlamasından bu yana yaptığı ilk yeni şarkısı oldu.


Travis Barker ise Avril ile olan işbirliğinden bahsetti; "Avril ve ben uzun zamandır arkadaşız ama sanırım onun daha uzun süredir hayranıyım! O gerçek bir baş belası ve sanatçı, ve o bir simge. Stüdyoya bu yılın başlarında girmiştik. ve o kadar çok eğleniyorduk ki ondan DTA ekibine katılmasını istediğimi biliyordum. O artık şirketin bir parçası olduğu için çok heyecanlıyım."


Lavigne ekliyor: “Travis'e ve çalışmalarına her zaman hayran olmuşumdur. İlk kez 15 yıl önce albümüm The Best Damn Thing üzerinde birlikte çalıştık ve onun bugün olduğu yapımcıya dönüşmesini izlemekten gerçekten keyif aldım. Şarkı yazmak ve bu plak üzerinde birlikte çalışmak için çok zaman harcadık ve DTA, yeni müziğim için mükemmel bir ev gibi geldi. Travis bir müzisyen olarak vizyonumu, bir sanatçı olarak yaratıcı sürecimi ve kariyerimin bu aşamasındaki hedeflerimi anlıyor."


Yeni Avril Lavigne şarkısı "Bite Me"yi şimdi aşağıdan dinleyin;


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page