top of page
  • Yazarın fotoğrafıAlp Doğancan ✪✪✪

BAD WOLWES, Yeni Vokalistini Daniel "DL" Laskiewicz Olarak Duyurdu!

Ocak ayında Tommy Vext ile ayrılmalarının ardından Bad Wolves, vokalistin yerini alacağı ismi resmen duyurdu: şarkıcı-söz yazarı Daniel' DL ' Laskiewicz.

DL, 2001 ve 2013 yılları arasında Acacia Strain'de gitarist olarak görev yapmasıyla tanınır, ancak aynı zamanda All That Remains, Legion ve For the Fallen Dreams ile de çalıştı.


Grup resmi açıklamada şunları söylüyor;

"Bad Wolves'un yeni şarkıcısının Daniel “DL” Lasckiewicz olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz. DL muazzam bir söz yazarı ve şarkıcı ve üzerinde çalıştığımız Dear Monsters adlı albümün bugüne kadarki en iyi Bad Wolves albümü olduğunu güvenle söyleyebiliriz.
DL, tanımaktan zevk aldığımız en yetenekli ve çalışkan insanlardan biridir. O bir takım oyuncusu, yaratıcı bir güç ve genel olarak BW ailemize mükemmel şekilde uyan harika bir insan. Böyle pozitif bir enerjiyle çevrili olmak inanılmaz bir duygu ve yaptığımız müzik kesinlikle bu yeni bulunan iyimserliği ve işbirlikçi ruhu yansıtıyor. Bu yeni albüm, grubun daha uyumlu ve benzersiz bir yansımasını gösteriyor. Kanıtlanacak çok şey var ve yeni bir şarkıcının gelmesiyle beklentiler yüksek. Ve biz bunu başardık. Şarkılar kendilerini anlatıyor ve Bad Wolves hayranıysanız hayal kırıklığına uğramayacağınızı biliyoruz.
Tommy'nin birkaç ay önce Bad Wolves'u alenen bırakmasından bu yana çok şey oldu - ve yollarımızın ayrılması hakkında alenen söylediklerinin çoğunun geçerliliğine katılmıyoruz - ama geçmişe bakmamayı ve bunun yerine odaklanmayı tercih ederiz. bu yeni bölüm. Ve en önemlisi, müziğin kendisi için konuşmasına izin vermek istiyoruz. Bad Wolves'a inandığınız için teşekkürler ve lütfen DL'yi aileye davet etmek için bize katılın."


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page