top of page
  • Yazarın fotoğrafıAlp Doğancan ✪✪✪

Kartpostal'dan Yeni Tekli: 'Kendime Gelmeliyim'


Türkçe alternatif rock / pop-rock grubu Kartpostal, "Kendime Gelmeliyim" adlı beşinci teklisini tüm dijital platformlardan müzikseverler ile buluşturdu.


Grup, isminin hikayesi sorulduğunda şöyle açıklıyor;

"Kartpostallar; farklı şehirlerde, farklı ülkelerde yaşayan arkadaşların, sevgililerin ve ailelerin birbirleriyle sevinci, üzüntüyü ve özlemi paylaşması, manevi bir bağ oluşturulması için yollanırdı. Sadece bununla sınırlı değildi elbette, anı biriktirmenin de özgün bir yoluydu. Biz de şarkılarımızda bir olay örgüsünden ziyade, bir ânın bizde bıraktığı hisleri dinleyicilerimize aktarmayı hedefliyor, bir nevi her dinleyicimize kartpostal yolladığımızı hayal ediyoruz. Yani her şarkımız birer kartpostal. İşte grubun ismi buradan geliyor."

Kartpostal, şarkılarında bir olay örgüsünden ziyade bir ânı anlattığını hatırlatıyor ve yeni şarkısı Kendime Gelmeliyim’i şu sözlerle anlatıyor:

İlişkinin bittiği ancak aşkın bitmediği, onsuz olmazken, tekrardan bir araya gelinmemesi gerektiğinin farkındalığını açıklayan an; özlemi, tutkuyu ve aşkı en derinden yaşayan birini anlatıyor.

Kartpostal'ın yeni şarkısı "Kendime Gelmeliyim"i şimdi aşağıdan dinleyin;

Kartpostal, önümüzdeki sene de çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğini ve konserlere başlayacağını müjdeliyor.


Şarkıyı Spotify'da dinleyin;


Kartpostal'dan daha fazla haberdar olmak için grubun sosyal medya hesaplarını takipte kalın!


Instagram: @kartpostalmusic

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page