top of page
  • Yazarın fotoğrafıYağmur Tüten

Korn vokalisti Jonathan Davis'in yeni filmi!

Toplanııın doğru duydunuz! Korn vokalisti Jonathan Davis, "The Devil's Tree" adlı yeni çıkacak korku filminde insanları öldürmekten zevk alan "The Pet" karakterini oynayacak.


Prodüksiyonuna 2013 yılında başlanan filimin, yönetmenliğini ve yapımcılığını Jashua Petrino üstlendi. Film hakkında; son haline gelene kadar çok fazla tıkanmalar yaşadıklarını ama geliştirerek ve bir şeyler ekleyerek devam ettiklerini ve bitirdiklerini belirtti.


Filmde; Cehenneme açıldığı öne sürülen bir ağacı ziyaret eden bir grup arkadaş, sonrasında bir parti düzenlemek için yıkık dökük bir ev kiralamaya karar verirler. Sonrasında evden ayrılma vakitleri geldiğinde buna hazır olmadıklarını fark ederler. Bundan kısa bir süre sonra sadist bir mizah anlayışına sahip olan katilin ellerine düşerler.


Petrino: Jonathan katili oynayarak mükemmel bir iş çıkardı Sadece mükemmel bir iş çıkarmakla kalmadı akıllara kazınan bir karakter yaratmamızda da bize yardım etti. Onla çalışmak oldukça eğlenceliydi. Resmen bu rol için yaratılmış gibiydi. Yapımına 2013 yılında başladığımız filmde başladığımız zamandan beri bir sürü engellerle ve sıkıntılarla karşılaştık. Film ilk başta düşündüğümüzden biraz farklı oldu ama artık sizlere de göstermeye hazırız. Açıkça konuşmak gerekirse film herkes içi uygun değil. Eğer Clerks, Hatchet, The Devil's Rejects, It's Always Sunny in Philadelphia, veya Terrifier gibi filmlerden hoşlanıyorsanız film tam sizlik.
Jonathan Davis ise: Jashua filmde oynamamı istedi. Mükemmel bir fikir olacağını düşünmüştüm ve de oldu. "The Pet" karakteri hakkında; katilimize öldürmekle alakalı her şey sadece komik geliyor. Anlayacağınız üzere sadece koyu bir kara mizah.