top of page
  • Yazarın fotoğrafıvedatdogancan ✪✪

PAPA ROACH VOKALİSTİ JACOBY SHADDIX YENİ ALBÜMLERİ HAKKINDA KONUŞTU!


Kerrang! haberine göre, Papa Roach vokalisti Jacoby Shaddix, yeni bir şeyler üzerinde çalıştıklarını ve bu albümün rock fanlarının kafasını karıştıracağını söyledi: " Bu kayıt için gerçekten büyük çaba sarfettik ve bu konuda maceracıyız. Bence beraber yaşayabilmek ve 7/24 beraber olabilmek grup içinde duygusal bir atılıma, bazı yaratıcı gelişmelere, yaratıcılık ve müzikal anlamda son derece sağlam olan bazı denemeler yapmamıza gerçek anlamda sebep oldu."


Bu albümle ilgili amaçları hakkında " Rock müziği geleceğe yansıtmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ama yine de bu müzik türünün ruhunu ve saflığını, Papa Roach olarak kim olduğumuzu muhafaza ediyoruz. Yani hayranlarımız bu sefer çılgın bir yolculuğa çıkmayı bekleyebilirler" dedi.


Konuşmasının devamında ise "Ve bunların hepsi Papa Roach, dostum. Bu kendine düşkün olmak gibi değil, bu deneysel olmamız gibi ve şu anda Radiohead'in OK Computer'ını yapıyoruz, bu arada o muhteşem bir kayıttı . Bizim açımızdan, gerçekten ne hissettiğimize odaklanmak istememiz grubumuzun ve sonra da bunları geliştirmemizin en önemli ilkesiydi." ifadelerini kullandı.0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page