top of page
  • Yazarın fotoğrafıAlp Doğancan ✪✪✪

QUEENSRYCHE Gitaristi Parker Lundgren, Gruptan Ayrılıyor!QUEENSRYCHE gitaristi Parker Lundgren, diğer iş fırsatlarına daha fazla odaklanmak için gruptan ayrıldığını duyurdu. Yayınlanan açıklamadaki ifadeler şöyle; "Merhaba Queensryche hayranları, Queensryche gitaristi Parker Lundgren, geçtiğimiz birkaç yılda çok yatırım yaptığı diğer iş girişimlerini sürdürmek için kısa bir süre önce gruptan ayrılmaya karar verdi. On yıldan fazla bir süredir harika bir şey oldu. onun bir gitarist, söz yazarı ve en önemlisi harika bir insan olarak gelişmesini ve gelişmesini izlemekten zevk alıyoruz. Parker her zaman bizim ailemiz olacak ve ona yeni çabalarında dünyada başarılar diliyoruz!"


Durumu daha fazla açıklayan Lundgren, kendi açıklamasında, "Birkaç yıldır gitarların yanı sıra nadir ve büyüleyici müzik enstrümanları toplama ve satmayla derinden ilgileniyorum. Bu tutku, gitar mağazam Diablo Guitars'ın 2019'da açılmasına neden oldu. . O zamandan beri işim büyüdü ve kısa süre önce tam hizmet veren bir tamir atölyesi olan bir mağaza satın aldım."


Boşluğu kalıcı olarak kimin dolduracağı bilinmemekle birlikte, grubun yakın zamanda Idaho'da verdiği bir performans sırasında eski gitarist Mike Stone görev aldı.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page