top of page
  • Yazarın fotoğrafıHuanita

AC / DC’nin ‘Power Up’ Albümü Sekiz Ülkede Hemen 1 Numaraya Ulaştı!

Power Up şu anda Belçika, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Norveç, İsveç ve Birleşik Krallık'ta 1 numaraya ulaştı. Power Up'ın Avustralya'da yavaşça grafikler yayınlandığında 1 numaraya ulaşacağını ve AC / DC'nin de Amerika Birleşik Devletleri'nde 1 numaraya ulaşan sağlam bir atış yapacağını düşünülüyor. Bu gidişat itibariyle, AC / DC'nin Amerika'daki ilk haftasında 105.000 - 115.000 albüm satışı arasında hareket etmesi bekleniyor.


Power Up'ı 1 Numaraya getirmek için zamanını, çabasını ve yaratıcılığını harcayan herkese çok teşekkür ederiz! Eski ve yeni tüm hayranlarımıza büyük bir çağrı, siz her zaman bizim ilham kaynağımız oldunuz , "Angus Young,"resmi satış ve tablolar hakkındaki yorumu.


Brian Johnson kendi açıklamasında, "Yapmak istediğimiz tek şey teşekkür etmek. Demek istediğim, son birkaç gündür albümün bu kadar iyi gittiği hakkında dünyanın dört bir yanından gelen iletileri almaktan bunaldık. Yaptığımızın oldukça iyi bir şey olduğunu biliyorduk, biliyorsunuz, Malcolm [Young] 'ı gururlandırmak istedik ve bu bizi gururlandırdı çünkü Malcolm'u gururlandırdık. Bu zamanda gerçekten hala heyecan verici sanki çıkardığımız ilk albüm gibi. " dedi.

1 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

תגובה אחת


Ekrem Taha Ünlü
Ekrem Taha Ünlü
22 בנוב׳ 2020

Malcolm'u anmaları çok hoş. Albüm tam bir klasik AC/DC taş.

לייק
bottom of page