top of page
  • Yazarın fotoğrafıAlp Doğancan ✪✪✪

Avril Lavigne ve Machine Gun Kelly Yeni Müzik Kaydediyor!


Avril Lavigne, sosyal medya hesaplarından içinde Machine Gun Kelly ve Mod Sun'ın da bulunduğu stüdyo fotoğraflarını paylaştı!

Paylaştığı gönderiye "Yeni yılda yeni müzige hazır mıyız?" notunu ekleyen Lavigne'nin yeni bir albüm kaydetmesi sır değil. Ünlü rock yapımcısı John Feldmann ile çalışan Avril Lavigne'nin son zamanlarda pop/punk rock yapan MGK ile çalışması Avril'ın yeniden daha pop punk sound'una dönebileceğini düşündürüyor ve özellikle Avril'ın daha rock zamanlarını bekleyenleri heyecanlandırmış gözüküyor.


Avril Lavigne ile bir albüm üzerinde çalıştıklarını söyleyen yapımcı John Feldmann, "Şu anda sevgili Avril Lavigne ile albüm yapmaya çalışıyorum. Bu albümü yapmayı seviyorum, onu seviyorum ve iyi zaman geçiriyorum." açıklamasını yapmıştı.


Ünlü şarkıcı, son stüdyo albümü Head Above Water 'ı Şubat 2019'da çıkardı. Bu albümden önce, şarkıcı 2013 kendi adını taşıyan bir albümün ardından yaklaşık altı yıl boyunca tam uzunlukta bir çalışma yayınlamamıştı. Avril Lavigne'nin koronavirüs salgını nedeniyle 2020 yılındaki Avrupa turu da iptal etmişti.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page