top of page
  • Yazarın fotoğrafıHuanita

John Corabi Yayınlanmamış Mötley Crüe Şarkıları Olduğunu Onayladı!Eski Mötley Crüe solisti John Corabi, yeni bir röportajda grupla birlikte yazdığı yayınlanmamış iki şarkı olduğunu doğruladı.


Corabi, 1992'de grubun baş vokalisti olarak Vince Neil'in yerini aldı ve grup Neil ile yeniden bir araya gelmeye karar vermeden önce, 1994'te grubun kendi adını taşıyan bir albüm yayınlamışlardı.


John, Chuck Shute Podcast'in son bir bölümüne konuk oldu ve beklenen yeni bir albüm için yapımcı Bob Rock ile birlikte yazılan iki şarkının söylentileri hakkında sorular soruldu.

Corabi iki şarkı olduğunu doğruladı, ancak Bob Rock'ın şarkıları tekrar yazdığı söylentilerini reddetti. "Şimdi, ben ayrıldıktan sonra şarkılara dahil olmuş olabilir ama tüm şarkılar ben, Tommy, Nikki ve Mick tarafından yazıldı" dedi.


"The Year I Lived A Day" adlı bir şarkı var. Ve sonra "La Dolce Vita". Sadece tatlı hayat anlamına geliyordu ve biz de böyle bir şey yazdık. Bu mükemmeldi. Ve verdiği his, 'La Dolce Vita' gibiydi. Tuhaf bir melodiydi. Bu uzaktan bile olsa hiç kimse için mantıklı gelmiyor, Led Zeppelin'in "No Quarter"ı, "Dark Side of The Moon" dan bir şeyle karşılaşıp Pink Floyd ile Mötley Crüe tanışması gibi bir şeydi.

"Tıpkı bunun gibiydi, tüm bu seslerin değiştiği tam anlamıyla yedi dakikalık bir şarkıydı. Gerçekten yumuşak bir başlangıçtan gittikçe ağırlaşan ağırlaşan bir soundu vardı ve sonra tekrardan geriye dönerdi. Ve bilirsiniz, gitar riffi yapar ve sonra tekrar aşağı gelir ve sonra tekrar geri gelir. Bu gerçekten uzun, destansıydı".


Parçalara ne olduğu soruldu ve cevap verdi, "Ayrıldığımda, tüm kasetlerimi ve her şeyi gruba teslim ettim ve bu kadardı."

0 yorum

Comments


bottom of page