top of page
  • Yazarın fotoğrafıguneygizem

METALLICA'dan Lars Ulrich; "Eleştirilerden Artık Rahatsız Değilim!"


METALLICA'dan Lars Ulrich, insanların davul çalma yeteneklerine yönelik eleştirilerinden artık rahatsız olmadığını söyledi.


METALLICA'nın So What! Fan-club dergisine konuşan Ulrich “20 veya 30 yıl önce hepimiz oturup Kerrang ve Circus dergilerinin her sayfası okurduk, diğer grup üyelerinin neler söylediğini ve James'in bunun ve bununla ilgili söylediklerini. Şimdi bunların hiçbiri yok. İnsanların METALLICA hakkında söylediklerini gerçekten okumuyorum. Kim olduğum konusunda o kadar rahatım ki, METALLICA'nın kim olduğu konusunda o kadar rahatım ki, hepsindeki yerimizden çok rahatım. İnanılmaz bir karım, üç harika çocuğum, babam ve [partneri] Molly, inanılmaz arkadaşlarım ve birçok harika tanıdığım var. Hepsi iyi. Kanıtlayacak hiçbir şeyim kalmadı." dedi.

1 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

1 comentário


Ege Oğuz
Ege Oğuz
19 de nov. de 2020

Lars hiçbir zaman için üst düzey teknikler kullanan bir makine olmadı. Ringo Starr, Phil Rudd ve daha niceleri de aynı şekilde. Ama her biri son derece özgün ve ikonik davulculardır, kendilerine değil, şarkıya bateri yazarlar. Dave Lombardo'nun dediği gibi: Lars mükemmel bir aranjördür. O yüzden bir müzisyenin enstrumanı çalış şekline değil, amacına bakılırsa bu eleştirilerin yersiz olduğunu göreceğiz.

Curtir
bottom of page